czwartek, 2 kwietnia 2015

[8,9]- Week Blog Challenge

Witajcie kochani!!!

Nadrabiam zaległości ;) Muszę w końcu je nadrobić, bo aż wstyd, więc zabieram się do roboty. Miłego czytania i zapoznawania się z moją osobą. 

Zadanie. 8.

Early bird or night owl?

To zadanie dla mnie jest bardzo proste ponieważ, bez zastanowienia mogę powiedzieć, że jestem tak zwany nocny marek. Teraz gdy do szkoły chodzę zaocznie to już wgl. Chodzę spać czasami naprawę bardzo późno i rano też nie śpieszy mi się ze wstawaniem. Głównie wieczorami gdy wszyscy już u mnie idą spać, robi się cisza, spokój, nikt mi nie przeszkadza to przeważnie zaczynam tworzyć i rysować swoje rysunki. Jest to bardzo odpowiednia pora dla mnie tak już się nauczyłam i nie potrafię w dzień się za to zabrać. 

Zadanie. 9 

My favourites moves.

Hmm... to zadanie już nie jest takie łatwe. Kiedyś w ogóle nie oglądałam filmów. W sumie nie wiem dlaczego... Nie mam jakiś swoich ulubionych filmów, które oglądam z milion razy, więc ciężko mi tutaj się określić.  No dobra przechodząc do zadania to podam Wam, które w jakiś sposób mi się spodobały:
Oczywiście będą to same komedie, bo horrorów nie lubię
Love, Rosie
Oświadczyny po Irlandzku
Gwiazd naszych wina
Hmm nic więcej nie przychodzi mi do głowy, więc to by było na tyle.

Pozdrawiam Madeline D.
4 komentarze:

 1. Mimo, że jestem śpiochem i o 21 jestem już nieprzytomna to też wiele rzeczy lubię robić wieczorem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na prawdę nie oglądałaś kiedyś filmów? Nie potrafię sobie tego wyobrazić. Dla mnie filmy są czymś codziennym, może nie oglądam ich każdego dnia, ale przynajmniej dwa razy w tygodniu."Oświadczyny po irlandzku" było bardzo fajne :D Nieźle się przy tym uśmiałam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Noo tak się złożyło, że nie. Oj ja nawet nie mam co porównywać się do Cb w tej kwestii. Tak, chyba sobie jeszcze raz to obejrzę ;)

   Usuń