środa, 14 stycznia 2015

Leibster Blog Award

Witajcie kochani !!!

Zostałam nominowana do kolejnej zabawy przez Jeanne Marie.

Bardzo mi miło z tego powodu i dziękuję za nominację. 

1. Kim chciałaś zostać w przyszłości


  Od zawsze lubiłam śpiewać i marzyłam o tym, aby kiedyś zostać piosenkarką i wraz z moimi przyjaciółkami założyć zespół. Skończyło się to tylko na tym, że w podstawówce  i gimnazjum należałam do Zespołu Wokalnego prowadzonego przez mojego nauczyciela od muzyki. Sprawiało mi to wiele frajdy i zawsze to będę miło wspominać. Od jakiegoś czasu myślę o tym, żeby zostać kosmetyczką i jak narazie próbuję realizować swoje plany związane z tym, mam nadzieję, że mi się uda i wkońcu nią zostanę ;)

    2. Jakie jest Twoje życiowe marzenie?

        Marzeń mam dużo, z resztą jak każdy. Wiem, że nie wszystkie może zostaną zrealizowane, ale nadzieję zawsze mam ;) Jednym z wielu jest podróż, wakacje np. do Bułgarii, albo w jakieś inne piękne miejsce. Marzę też, aby wszystkie moje marzenia się spełniły ;D Reszty marzeń nie zdradzę, bo jeszcze mi to pecha przyniesie i się nie spełnią. 

       3. Lubisz podróżować?

Patrz pkt. 2. Tak, bardzo lubię, co roku jeżdżę z moją rodziną na wakacje. Jest to najlepszy okres w moim życiu. Można się odstresować, poznać nowe miejsca, nowe znajomości i jak zawsze coś śmiesznego się przydarzy co wspominamy przez następne lata.

         4.  Czym jest dla Ciebie muzyka?

Czymś bardzo ważnym. Przy każdej możliwej okazji słucham muzyki. W zależności od nastroju czy jestem smutna czy wesoła zawsze znajdę muzykę, która potrafi dać mi energię do dalszego działania. Nawet teraz pisząc tego posta słucham muzyki. 

           5. Gdybyś wiedziała, że zostało Ci 10 dni życ  jakbyś je spędziła?

Patrz pkt 2. Chciałabym spędzić wszystkie, albo chociaż większość swoich marzeń. Chciałabym, aby byli przy mnie moi bliscy, rodzina, znajomi, przyjaciele. Te osoby na których najbardziej mi zależy. Gdybym miała ich przy sobie byłabym najszczęśliwszą osobą w życiu.

        6. Ulubiony wykonawca?

To jest bardzo dobre pytanie. Nie należę do osób, które mają swój ograniczony rodzaj czy wykonawcę. Jestem otwarta na każdą muzykę. Wszystko zależy od nastroju jaki mam, wtedy wybieram muzykę, na którą najbardziej mam ochotę.  Od bardzo dawna uwielbiam zespół Dżem, The Kelly Family itp. Ostatnimi czasy bardzo przypadł mi do gustu zespół LemOn oraz inni nie liczni polscy wykonawcy. Uwielbiam też jak ludzie śpiewają na różne głosy tzn. gospel.

       7.  Czy jest jakaś rzecz, którą byś w sobie zmieniła?

Hmm... Myślę, że nie. Nie jestem perfekcyjna, ani wyjątkowa czy jedyna w swoim rodzaju.Wiadomo każdy ma wady, ale trzeba się z tym pogodzić, bo zmienianie się specjalnie dla kogoś wydaję mi się dziwaczne. Każdy powinien być sobą bez względu na to kto co mówi.

      8.  Najważniejsza rzecz w życiu?

 Nie mam jednej. Myślę, że te podstawowe czyli szczęscie, miłość, radość, zaufanie, wiara, uczciwość itp.

       9. Czy uważasz, że warto marzyć?

Oczywiście, że tak!! Dzięki nim jesteśmy szczęśliwi. To one dają nam tak zwanego " kopa w tyłek" aby coś ze swoim życiem zrobić, są motorkiem do realizacji tych marzeń. W ten sposób możemy odizolować się od dnia codziennego i spełniać je, oczywiście z zdrowym rozsądkiem ;)

       10. Najśmieszniejsze zdarzenie w Twoim życiu?

Trudno mi tutaj coś opowiedzieć. W domu co chwilę się wygłupiamy, ale nie należą one do najśmieszniejszych. Po prostu robimy sobie nawzajem jakieś śmieszne sceny.
 To zdarzenie nie należy do najśmieszniejszych, do najdziwacznych to tak! 
Otóż pewnego razu wybrałam się z moim tatą na zakupy do marketu i gdy do niego wchodziłam podjechało auto z chłopakami w środku. Zatrzymali się i patrzyli na mnie. Ja tylko spojrzałam i poszłam do środka. Z resztą nie widziałam kto był w środku, bo świeciło słońce. Po paru dniach dostałam wiadomość na portalu społecznościowym od nowo poznanego kolegi mojej przyjaciółki, "że mało co i by mnie na maskę nie przygarnął". Zdziwiłam się ponieważ, do jego auta miałam daleko i nawet nie miało miejsca takie coś, że musiał zahamować czy coś w tym rodzaju. Po rozmowie z nim okazało się, że się mnie boi, ponieważ pisała z nim moja przyjaciółka, a ona nie szczędzi słów na nikim. Do dzisiaj nie dowiedział się, że to nie ja pisałam, ale nie żałuję ;) 
Miałyśmy i do dzisiaj mamy niezły ubaw z tej sytuacji ;)

         11. Tematyka książek, która najbardziej Cię interesuję?


Gdyby ktoś mnie zapytał jakiś rok temu jakie książki lubię i czytam. Powiedziałabym, że to strata czasu, jak można czytać książkę i nie zasnąć przy niej. W szkole zawsze miałam największy problem z lekturami, nawet streszczenie było uciążliwe. Jednak w ostatnie wakacje koleżanka pożyczyła mi "50 twarzy Greya" i dwie kolejne książki. Wciągnęły mnie bez reszty. Od tego momentu zmieniłam zdanie na temat książek i wszystkich którzy je czytają. Nie powiem, że jestem teraz wielką fanką czytania. Czytam sporadycznie od czasu do czasu jakąś książkę i jestem z siebie dumna.
 Tak, więc moja wiedza na temat książek jest minimalna, dopiero zaczynam przygodę z czytaniem i mam nadzieję, że będę ją kontynuować nawet na tym minimalnym poziomie. Romansidła! Tak jest! Najbardziej wciąga mnie gdy gra toczy się pomiędzy mężczyzną, a kobietą. Rozsterki, radość, miłość, coś co ściska serce i nie pozwala mi się oderwać od czytania. To jest to co najbardziej lubię ;)

Z racji tego, że dopiero zaczynam mój krąg obserwatorów jest marny, dlatego nie nominuję do tego zadania nikogo. Może jak wdrożę się w blogowanie bardziej kogoś wyznaczę. Chyba, że są jakieś osoby chętnę wystarczy w komentarzu wyrazić taką chęć to z radością zadam pytania. 

Serdecznie Pozdrawiam Madeline.

4 komentarze:

 1. Ja nie lubię polskich wykonawców i myślę, że szybko to się nie zmieni ;) Cieszę się, że książki choć w takim stopniu cię zainteresowały. Będę ci podsyłać ciekawe tytuły z nadzieją, że pokochasz je kiedyś tak samo jak ja ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko się może zdarzyć ;) Sama będę przychodzić po jakieś książki od Ciebie tak jak do tej pory ;) Biblioteka u Katherine ;)

   Usuń
  2. Patrz ciekawy pomysł na biznes :D Chyba zacznę pobierać opłaty ;)

   Usuń
  3. Ejj jakie opłaty? Biblioteka nie pobiera opłaty za wypożyczenie ( U NAS) ;p

   Usuń