czwartek, 5 marca 2015

[5]- Week Blog Challenge

Witajcie kochani!!!

Dzisiaj kolejne zadanie ;) Zapraszam do lektury.

Zadanie. 5

Meaning of your name.

Jak już wcześniej wspomniałam mam na imię Magdalena. Czytając parę stron z znaczeniem mojego imienia najbardziej przypasował mi ten opis. Może i nie zgadza się w całości, ale myślę, że jest najbliżej mojej osoby. Na końcu mam dla was mały bonus, który napewno was rozśmieszy ;)

Znaczenie imiona:


Magdalena potrafi rozwiązać nawet najbardziej zawiłe problemy i znaleźć wyjście z niejednej kłopotliwej sytuacji, pod warunkiem, iż nie jest akurat wzburzona i da się z nią porozumieć. Jest bardzo impulsywna i nie liczy się ze słowami, co w pierwszej chwili zraża do niej ludzi. Kto się do niej przekona, odnajdzie w Magdzie wierną i oddaną przyjaciółkę. Chętnie służy radą i pomaga, jeśli tylko może. Potrafi poświęcić nawet własne szczęście i pomyślność dla innych. Magdalena jest bardzo zmysłową kobietą, ale do tego bywa zaborcza. Poszukuje miłości pełnej, żywej i gorącej. Jej partner musi sprostać wielu wymaganiom, a Magda odda mu się całkowicie. Jest bardzo namiętna i pełna seksapilu.


Rodzina i miłość:

Magdalena jest bardzo namiętną i zaborczą kobietą. Pragnie we wszystkim być pierwsza i poszukuje mężczyzny, który sprosta jej wymaganiom. Ma w sobie ogromne pokłady miłości zmysłowej i seksapilu. Do tego jest romantyczna i kieruje się głosem serca. Poszukuje miłości pełnej, żywej, gorącej. Dąży do posiadania mężczyzny i całkowitego oddawania mu się. Uwielbia uwodzić i porzucać. Związek z nią jest pełen zwrotów i wybuchów. Z takiej mieszanki raczej nie da się założyć spokojnej rodziny i mało która Magdalena do tego dąży. Zdecydowanie bardziej pragnie żyć na wysokich obrotach niż dać się zagonić do garów.

Życie towarzyskie:

Pierwszy kontakt z Magdaleną niejednokrotnie zraża do niej ludzi, ponieważ jest ona bardzo impulsywna i nie liczy się ze słowami. Kto się nie zniechęci, odnajdzie w Magdzie wierną przyjaciółkę, gotową zawsze przyjść z pomocą, cechuje ją bowiem ogromna miłość do bliźniego. Potrafi poświęcić własne szczęście i pomyślność, aby podać potrzebującemu rękę. Jej ogromny temperament i duża ciekawość świata nie pozwalają się przy niej nudzić. Często prowadzi zbyt towarzyskie i nieuporządkowane życie.

Praca i kariera zawodowa:

Magdalena pracuje głównie po to, by móc spełniać swe zachcianki. Ogólnie bardzo nie lubi wszelkich rygorów, regularnej pracy i obowiązków oraz pracowania w określonych godzinach. Impulsywny styl bycia zmienia jej życie zawodowe w pole walki. Rozbudzona ciekawość, niezwykła pamięć słuchowa oraz analityczny umysł umożliwiają jej odnoszenie sukcesów i zrobienie kariery zawodowej. Musi jednak nauczyć się panować nad sobą. Potrafi rozwiązywać nawet najbardziej zawiłe problemy i kłopotliwe sytuacje, pod warunkiem, iż nie jest akurat wzburzona i da się z nią porozumieć. Nie usiedzi za biurkiem – musi mieć pracę w terenie, a najlepiej aby mogła nieś pomoc innym.

Predyspozycje zawodowe:

Magdalena dobrze czuje się w zawodach, w których jest nienormowany czas pracy i dowolny sposób wykonania zadania.
 Znaleziono na :  http://www.ksiegaimion.com/magdalena

A teraz coś z humorem ;)

Najważniejszą sprawą w życiu Magdaleny jest to, jakim odcieniem różu umalować paznokcie i czy posmarować się samoopalaczem, czy może zaszaleć i zatrzasnąć się w solarium turbo. Lubi naturalny wygląd, dlatego nie maluje swej twarzy koloru wątroby drobiowej, a jedynie punktowo maskuje pryszcze pudrem w odcieniu kości słoniowej. Wygląda dzięki temu bez wątpienia interesująco, jednak jej nieprzeciętny wygląd nie jest jedynym, czym potrafi zainteresować, bo poza tym jest też niebywale błyskotliwa. Zauważa się to już w dzieciństwie, kiedy to w wieku 10 lat zaczyna wypowiadać pierwsze słowa, a pod koniec podstawówki zaczyna się wypowiadać pełnymi zdaniami.
Jest prawdziwą ulubienicą nauczycieli, zawsze sadzają ją w pierwszej ławce i nie mogą się z nią rozstać, więc chętnie zostawiają ją po lekcjach i na drugi rok w tej samej klasie. Dzieci jednak oskarżają ją, że jest lizuską, bo zawsze proponuje, że zetrze tablicę, nie wiedzą jednak o tym, że jest to po prostu jej ulubiony przedmiot w szkole, poza dzwonkiem.
Potem okazuje się, że jej inteligencja jest odwrotnie proporcjonalna do napigmentowania jej skóry, znajduje się na poziomie średnio rozwiniętego głowonoga, więc Magdalena średnio radzi sobie w codziennym życiu. Chce to jednak zmienić i ogląda w telewizji poradnik, jak być dobrą żoną, matką i bizneswoman – „Modę na sukces”, a jej idolką i wzorem do naśladowania jest – rzecz jasna – Brooke. Czasami ogląda też „Perfekcyjną panią domu” i z prowadzącą ma na pewno więcej wspólnego jeśli chodzi o poziom intelektualny, więc niewykluczone, że wkrótce będzie taka jak ona. Skrycie marzy, by wygryźć ją z programu, bo słyszała, że reflektory z planu są jeszcze silniejsze niż lampy w solarium. Poza tym Magda marzy o bogatym mężu. Zwykle szuka kandydata na dyskotece, a głównym kryterium jest dla niej grubość złotego łańcucha, jaki delikwent ma na szyi oraz fakt, czy jego czarne bmw ma żółte kołpaki i jest stuningowane, bo jeśli nie, Magdalena nie zamierza zawracać sobie głowy takim burakiem.
Pozdrawiam Madeline. 

2 komentarze:

  1. hahahah pierwsze cała Ty, ale z drugiego to płakałam ze śmiechu, nadal nie mogę ;D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mrrr różowe paznokietki <3 nie no ten opis jest the best ;)

      Usuń